*/?>
DESIGNED BY MIXWEBTEMPLATES

Webmoney ātrais kredīts

 

Varbūt jāizvēlas Kredītlīnija?

 

Par pirmajām 60 dienām nav jāmaksā komisijas maksa!

Kredītlīnija nav ātrais kredīts

Kredītlīnija esošajiem klientiem var būtu līdz 2000€, bet kredītlīnija jauniem klientiem - līdz 1000 eiro.

Kredītlīniju vari atmaksāt pēc ikmēneša maksājuma grafika, sākot no 20 EUR. Piešķirto Kredītlīniju vari izņemt visu uzreiz vai pa daļām.

Piesakies kredītlīnijai šeit!

 

Vairāku kredītu apvienošana
vienā ļauj samazināt ikmēneša maksas apmēru.
Tas tiek panākts, samazinot procentu likmi un pagarinot aizdevuma termiņu.
Šī kredītprogramma ir ideāli piemērota vairāku ātro jeb SMS kredītu apvienošanai, kuru procentu likme ir līdz pat 139% gadā.

 

1. AUTO LĪZINGS Finansējuma summa 500 – 50 000 EUR Procentu likme no 3% gadā atkarībā no jūsu ieņēmumiem un kredītvēstures Kredīta atmaksas termiņš no 6 līdz 72 mēnešiem Pieteikuma izskatīšana no 15 līdz 60 minūtēm Aizdevuma summa līdz 90% no auto tirgus vērtības

2. PATĒRIŅA KREDĪTS Finansējuma summa 300 – 10 000 EUR Procentu likme no 15% gadā atkarībā no jūsu ieņēmumiem un kredītvēstures Kredīta atmaksas termiņš no 3 līdz 72 mēnešiem Pieteikuma izskatīšana no 15 līdz 60 minūtēm

3. KREDĪTU APVIENOŠANA Finansējuma summa 500 – 10 000 EUR Procentu likme no 15% gadā atkarībā no jūsu ieņēmumiem un kredītvēstures Kredīta atmaksas termiņš no 3 līdz 60 mēnešiem Pieteikuma izskatīšana no 15 līdz 60 minūtēm

 

Piesakies šeit!

Kas ir GPL un kāpēc šī formula nav piemērota īstermiņa aizdevumiem?

 

 

 

 

 

Iesniegums par kredīta neizsniegšanu

Lai ieviestu starptautiski atzītus labās prakses standartus un veicinātu atbildīgu aizņemšanos nebanku kreditēšanas sektorā, Latvijas Nebanku kredītdevēju asociācija, sākot ar 2013. gada 18. martu, ir izveidojusi sistēmu, kas ļauj kredītņēmējam ar iesnieguma palīdzību iekļaut sevi sarakstā, kam aizdevējs uz noteiktu laika periodu neizsniedz kredītu. Šāds lūgums būs neatsaucams un tas būs spēkā pēc kredītņēmēja izvēles – vienu, divus vai trīs gadus.

Šāda iespēja izstrādāta, lai pasargātu tos kredītņēmējus, kam ir grūtības ar personīgo finanšu plānošanu. Tas ir instruments, lai klients patstāvīgi varētu nodrošināties pret vieglprātīgu vai nesaprātīgu aizņemšanos.
 

 

Webmoney kredīts

Ja nodarbojaties ar kaut ko internetā un lietojat interneta naudu Webmoney, var noderēt ātrais Webmoney kredīts. WebMoney piedāvā iespēju veikt ātrus maksājumus internetā par dažādiem pakalpojumiem un precēm..

WebMoney ir interneta maksājumu sistēma, kurā finansu darījumi tiek veikti ar WM Transfer palīdzību. WebMoney Transfer dibināts 1998. gadā. Sistēmas īpašnieks un administrators ir WM Transfer Ltd.

Ja kredīts tiek atdots pirms termiņa, procentus par neizmantoto termiņu atmaksā!

Webmoney naudu var izmantot arī mobīllā telefona papildināsanai, kazino, OCTA apdrošināšanai, hostingam, utt..

Webmoney kontu var atvērt šeit.

 

 

 

Apdrošināšana

TOP