*/?>
DESIGNED BY MIXWEBTEMPLATES

Ātrie kredīti

Atbildīga aizņemšanās

Šos nav izdevies paņemt ar sliktu kredītvēsturi.

Crediton

Līdzko saņemsim Tavu aizdevuma pieteikumu, tas tiks izskatīts. Mūsu lēmumu Tu saņemsi īsziņas veidā uz Tevis norādīto telefona numuru. Tavu pieteikumu izvērtēsim mūsu darba laikā: darbadienās no 8:30 līdz 21.00 un brīvdienās no 10.00 līdz 20.00. Ja Tu izveido pieteikumu ārpus mūsu darba laika, to izvērtēsim nākamās dienas rītā.

CreditOn mājaslapā reģistrēties vai nosūtīt aizdevuma pieteikumu vari jebkurā laikā, tomēr naudas pārskaitīšanu var ietekmēt internetbanku darbība vai CreditOn darba laiks (darba dienās 8.30 – 21.00 un brīvdienās 10:00 - 20:00).

* * * * * * * * *

Ferratum SMS PIETEIKUMS
(pieejamas tikai aizdevumiem, kas ir jāatmaksā 45 dienu laikā)

Ja pieteikuma iesniedzējs vēlas pieteikties, izmantojot mobilo tālruni, viņš(-a) var nosūtīt šādu SMS:
KREDITS (vienā vārdā latīņu burtiem) Summa (cipars) Termiņš (dienu skaits ciparos) (Oficiālais vārds, uzvārds), (personas kods), (dzīvesvietas adrese), informācija par personīgo bankas kontu, ikmēneša ienākumi. Piemērs: KREDITS 111 10 JANIS BERZINS 111111-11111 BRIVIBAS IELA 1 LV84HABA0551016582401 100
 
Ja pieteikuma iesniedzējs vēlas noslēgt Aizdevuma līgumu, bet pašlaik Aizdevumu saņemt nevēlas, attiecībā uz Summu un Termiņu norāda „0” vērtību.
 
Pieteikuma iesniedzējs pēc tam saņems šādu SMS no Ferratum: Lūdzu, apstipriniet piekrišanu Aizdevuma līgumam; Summai, Atmaksas termiņam, Maksai par aizdevumu, Kopējo summu, kas jāatmaksā. Lūdzu, pārskaitiet EUR 0,01 no sava personīgā bankas konta uz mūsu bankas kontu.
 
Pieteikuma iesniedzējam pēc tam jānosūta Ferratum šāda SMS: KREDITS (vienā vārdā latīņu burtiem). Esmu izlasijis(-usi) Aizdevuma līgumu un tam piekrītu. Es piekrītu Summa (cipars) Termiņš (dienu skaits ciparos) Maksa par aizdevumu (cipars) Kopējā summa, kas jāatmaksā (cipars). Piemērs: KREDITS Esmu izlasijis Aizdevuma ligumu un tam piekritu. Es piekritu 100 10 0 100. Pēc šāda SMS nosūtīšanas Jūs no mums saņemsiet SMS  ar aicinājumu 24h laikā pārskaitīt EUR 0,01 | LVL 0,01 identifikācijas maksu no pieteikumā norādītā bankas kontu uz kādu no mūsu bankas kontiem (saraksts ar mūsu bankas kontiem atrodams šeit).
 
PIESAKOTIES AIZDEVUMAM AR SMS, KLIENTAM JĀNOSŪTA PRECĪZI ŠĀDA SMS. PRETĒJĀ GADĪJUMĀ FERRATUM VAR PIETEIKUMU NORAIDĪT. Īsziņas jāsūta uz numuru: 157

 * * * * * * * * *

  Open Credit ir ātrais kredīts bez ķīlas un galvojuma, kas piedāvā iespēju Latvijas iedzīvotājam vecumā no 20 līdz 70 gadiem aizņemties 50 - 1500 EUR. Aizdevums pieejams uz laiku līdz 12 mēnešiem. Kredītu iespējams atmaksāt vienā maksājumā vai, sastādot atmaksas grafiku, pa mēnešiem.

 * * * * * *

Ja VIA SMS aizdevumus izmanto pirmo reizi, Tev būs jānorāda vārds, uzvārds, personas kods un mobilā tālruņa numurs. Lai saņemtu aizdevumu, Tev jāatbilst tikai dažām prasībām – Tev jābūt Latvijas Republikas iedzīvotājam vecumā no 20 līdz 70 gadiem bez kavētiem kredītmaksājumiem vai līgumsaistību pārkāpumiem

 Atgādinām, ka vari izmantot mūsu pakalpojumus, cik bieži vien vēlies, taču nevari saņemt jaunu aizdevumu, nenorēķinoties par iepriekšējo.

Vai var saņemt aizdevumu, ja ir nenomaksāts kredīts bankā vai citā kredītiestādē?

- Var, ja nav kavētu maksājumu. Nenomaksāts aizdevums/kredīts citā kredītiestādē nevar būt par šķērsli, lai saņemtu aizdevumu SIA "VIA SMS".

 * * * * * * * * *

 BIGBANK aizdevumu pakalpojumus un BIGBANK kopumā raksturo šādi atslēgvārdi:

    Vienkāršība
Darījumi BIGBANK ir ātri un nav birokrātiski, tāpēc saņemt aizdevumu ir vienkārši.

    Saprātīgums
BIGBANK aizdevuma noteikumi ir saprātīgi - lai pieteiktos aizdevumam, nav nepieciešams pierādīt iepriekšējas attiecības ar BIGBANK, aizdevumam var pieteikties jebkuras bankas klients. BIGBANK ātri pieņem lēmumu, noformē aizdevuma līgumu un izmaksā aizdevuma summu. Pieņemot lēmumus, BIGBANK vadās pēc atbildīgas kreditēšanas principiem.

    Elastība
Pieņemot lēmumus, BIGBANK vadās pēc katras situācijas un klienta īpatnībām. Nepieciešamības gadījumā iespējams pieteikties maksājumu atvaļinājumam, kas var būt daļējs (tiek veikti procentu maksājumi) vai pilnīgs (procenti nav jāmaksā). Pastāv iespēja aizdevumu atmaksāt jebkurā laikā pirms noteiktā termiņa beigām. BIGBANK aizdevumu var saņemt visu valstu pilsoņi, kuriem ir derīga uzturēšanās atļauja Latvijā vai tiesības dzīvot Valstī.

 * * * * * * * * *

MiniCredit

Būs nepieciešams bankas konta izraksts par pēdējiem 3 mēnešiem.

Kādos gadījumos man var atteikt izsniegt aizdevumu un noraidīt manu pieteikumu?
Tev var atteikt aizdevumu gadījumā, ja:
- Informācija, kuru sniedzi reģistrējoties ir nepatiesa;
- Tev nav pastāvīgu un oficiālu ienākumu avota;
- Tev ir kavēti maksājumi vai neizpildītas līgumsaistības citās finansu iestādēs.

 

* * * * * * * * *

Mintos -  Ātrs un ērts aizdevums pret nekustamā īpašuma ķīlu!

 Kāpēc izvēlēties Mintos?
    Piedāvājums dažu stundu laikā
    Dzīvokļiem lielākajās pilsētās nekustamā īpašuma vērtējums sadarbībā ar Latio bez maksas
    Aizdevums līdz 90% no nekustamā īpašuma tirgus vērtības

 Finanza.lv

 Kredīta apstiprināšanai būs nepieciešana VSAA izziņa, ko var ātri saņemt internetā, un iespējams, arī pilna bankas konta izdruka par pēdējiem 3 mēnešiem.
Pēc reģistrācijas ātrā kredīta mājas lapā vispirms apstipriniet bankas kontu, pārskaitot 0.01 EUR, jo citādi nesaņemsiet arī SMS ar ātrā kredīta jaunā konta datiem, ID un paroli.

 Kā saņemt VSAA izziņu par darba algu inernetā var izlasīt šeit.

Informācija par sociālās apdrošināšanas iemaksām un apdrošināšanas periodiem.

Atveriet šo saiti un tālāk sekojiet norādēm.

* * * * * * * * *

 

 * * * * * * * * *

Pirmais kredīts bez maksas! Septiņas dienas nedēļā. Līdz 350 eiro - Green Credit

* * * * * * * * *

Kredītlīnija – jauns Credit24 pakalpojums Tā ir virtuāla kredītkarte ar kredītlimitu līdz pat 3000 €. Vienreiz reģistrējieties un izvēlieties vēlamo summu. Lai saņemtu naudu no savas Kredītlīnijas, izmantojiet klienta profilu Credit24.lv mājas lapā vai telefona aplikāciju. Kad nepieciešams, izvēlieties vajadzīgo summu un nauda tiks ieskaitīta Jūsu bankas kontā! Pieteikšanās Kredītlīnijai ir bez maksas. Kredītlīnija var kļūt par Jūsu rezerves plānu neparedzētiem izdevumiem. To lietot ir ātri un ērti, neatkarīgi no tā, kur Jūs atrodaties.

Jūsu pieteikums Kredītlīnijai var būt noraidīts, ja:

– Pieteikumā sniegtā informācija ir kļūdaina vai arī tā ievadīta nepareizā kārtībā
– Pieteikumā nav norādīta visa pieprasītā informācija
– Pieteikuma aizpildītājam ir nenokārtotas parādsaistības
– Pieteikuma aizpildītājs ir ievērojami kavējis iepriekšējā Credit24 kredīta atmaksu vai arī lieta tikusi nodota parādu piedziņas kompānijai
– Pieteikuma aizpildītāja adrese nav atrodama

Kas var pieteikties Credit24 Kredītlīnijai?

Kredītlīnijai var pieteikties personas no 18 – 70 gadu vecumam ar pozitīvu kredītvēsturi un mobilo tālruni. Kredītlīnijai var pieteikties visu diennakti, taču pozitīvas atbildes gadījumā, nauda Jūsu kontā tiks ieskaitīta laikā no plkst. 8:00 līdz 22:00.

 

 * * * * * * * * *

* * * * * * * * *

* * * *** * * * *

* * * * * * * * *

Latcredit

* * * * * * * * *

Par Totem - ātrais kredīts uz 6 mēnešiem

Totem ir licencēts nebanku aizdevējs, kas ļauj patērētājiem aizņemties nelielas naudas summas uz īsu laikaposmu. Uzņēmums radies, nozares ekspertiem apvienojot spēkus, lai radītu uz augstajām tehnoloģijām balstītu, klientiem saistošu risinājumu. Totem iemieso sevī darbinieku pieredzi gan līdzīgos uzņēmumos, gan banku sektorā ārzemēs, tādējādi piedāvājot Jums īpaši ērtu, modernu un patīkamu pakalpojumu.

 

* * * * * * * * *

 

Ātrie kredīti

Auto līzings kredīts

Saņem galvojumu savam kredītam!

Atbildīga aizņemšanās

TOP