*/?>
DESIGNED BY MIXWEBTEMPLATES

Saņem galvojumu savam kredītam!

Galvojuma ņēmējiem

Saņem galvojumu savam kredītam!

Reģistrējies un saņem ātru un profesionālu galvojumu, kas nodrošinās Tev iespējas iegūt aizdevumus, kredītus, līzingus, komunālos pakalpojumus, telekomunikāciju pakalpojumus un elektroenerģijas pakalpojumus, apdrošināšanu, preces uz nomaksu un daudz citus pakalpojumus no mūsu sadarbības partneriem.

Kam ir pieejams galvojums?

 

Galvojums ir pieejams:

  • Fiziskām personām
  • Fiziskām personām, kuras ir sasniegušas pilngadību
  • Fiziskām personām, kuru deklarētā dzīvesvieta ir Latvijas Republikā
  • Fiziskām personām, kurām ir pastāvīgs mobilo sakaru operatora pieslēgums
  • Fiziskām personām, kurām ir atvērts konts jebkurā no Latvijas Republikā reģistrētām kredītiestādēm

 

 

Saņemot pakalpojumus vai ņemot kredītu, Jūs apzināti maksājat par kredītrisku, ko katrs no Jūsu pakalpojumu sniedzējiem ir ierēķinājis savās izmaksās, t.i. pakalpojuma cenā. Uzņēmumi rēķinās, ka kādu daļu no rēķiniem tiem nesamaksās un kādu daļu samaksās ar nokavējumu.

Tāpēc netieši Jūs maksājat arī par tiem, kas rēķinus nemaksā laikā vai nemaksā tos nemaz. Saņemot galvojumu, sadarbības partneris - pakalpojuma sniedzējs ir 100% pārliecināts, ka esat drošs klients un, ka maksājumus tas saņems pilnā apjomā un laikā - tāpēc tas Jums var piešķirt atlaidi vai uzlabot Jūsu esošos nosacījumus vismaz paredzētās kredītriska summas apmērā!

 

Veicot reģistrāciju GALVOJUMI.LV mājas lapā, Jūsu dati nonāk mūsu analītiķiem, kas sazinās ar mūsu sadarbības partneriem un ievāc informāciju par Jūsu kredītspēju. Izmantojot pieejamos datus, mēs pieņemam lēmumu par galvojuma limita piešķiršanu. Vēlāk, kad Jūs piesakieties kredītam, līzingam vai kādam citam pakalpojumam, ko piedāvā mūsu sadarbības partneri, savu maskājumu drošībai tie izmanto daļēji vai pilnībā Jums piešķirto galvojuma limitu, nodrošinot Jūs ar pakalpojumu.

 

TOP